Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

Esteratsastuskilpailut

Kisapäivä / Viimeinen osallistumispäivä (VIP): 30.11.2018 / 30.10.2018
Järjestyspaikka: Kaihovaara
Vastuuhenkilö: Hazel (VRL-14333) / hazelrosenhof@gmail.com
Arvontatapa: lyhyt arvonta

 

Säännöt ja rajoitukset

  • Yhteen luokkaan otetaan korkeintaan 40 osallistujaa
  • Sama ratsastaja voi osallistua yhteen luokkaan korkeintaan neljällä (4) eri hevosella
  • Sama hevonen voi osallistua korkeintaan kahteen eri luokkaan ja molempiin vain kerran

 

Osallistumisohjeet ja luokkatarjonta

Osallistuminen tapahtuu vastuuhenkilön sähköpostiin (hazelrosenhof@gmail.com) otsikolla ERJ41-70. Ratsastajan viisinumeroinen VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen. Merkitsethän samaan luokkaan tulevat hevoset saman luokkaotsikon alle. Osallistumismuoto tulee vastata seuraavaa:

Luokka
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

 

1. 100cm

2. 100cm

 

Osallistujat

1. 100cm (40/40)

1. Ireth (VRL-03777) - Yujara 'B VH17-001-0064
2. Vibaja (VRL-00727) - Bahijah al Qismat VH18-003-0045
3. Shannon. (VRL-05645) - Aniela MJA VH18-003-0081
4. Molly (VRL-14516) - Archard du Boux
5. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Aavikkohaukka VH18-018-1634
6. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Sankarsyrän
7. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki
8. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Reppureissaaja VH17-018-1127
9. Kida (VRL-08368) - Kernfield Coneflower
10. Vibaja (VRL-00727) - Kernfield Snickers
11. Kida (VRL-08368) - Kernfield Bilberry
12. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Sirmiina VH18-018-1630
13. Kida (VRL-08368) - Kernfield Cream Clown
14. Molly (VRL-14516) - Aveline Fall
15. Eveliina (VRL-13356) - Hurmeli VH17-018-2285
16. Ireth (VRL-03777) - Kimez 'B VH17-001-0063
17. Kida (VRL-08368) - Kernfield Kassel VH18-027-0088
18. Shannon. (VRL-05645) - DM Valentino VH18-003-0070
19. Aleksi (VRL-10836) - Seppeleen Sotaruusu VH17-018-0708
20. Shannon. (VRL-05645) - El Grazcjan MJA VH18-003-0121
21. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Ketutus
22. Aleksi (VRL-10836) - Hallavan Sadunkehrääjä VH18-018-0575
23. Eveliina (VRL-13356) - Soarinin Satanen VH17-018-1208
24. Elva (VRL-14586) - Ponipalleron Myrtti
25. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe
26. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Tumnus VH18-018-1589
27. Shannon. (VRL-05645) - BT Anastasia VH17-003-0145
28. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588
29. Aleksi (VRL-10836) - Hallavan Tuulikettu VH18-018-0574
30. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Tegeirian VH13-026-0034
31. reibili (VRL-10965) - Vintistä Vippaa
32. Ireth (VRL-03777) - Rakja BRA VH14-001-0074
33. Aleksi (VRL-10836) - Heljän Hurmos VH18-018-0573
34. Jasmin (VRL-12914) - Cappuccino Kern VH18-012-030
35. reibili (VRL-10965) - Hattuvaaran Viljami
36. Hazel (VRL-14333) - Hautaanlaskija
37. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Rhyddhad
38. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577
39. Ireth (VRL-03777) - Primir 'B VH17-001-0062
40. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje

 

2. 100cm (40/40)

1. reibili (VRL-10965) - Pursimestari
2. Vibaja (VRL-00727) - Bahijah al Qismat VH18-003-0045
3. Shannon. (VRL-05645) - Aniela MJA VH18-003-0081
4. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje
5. Eveliina (VRL-13356) - Hurmeli VH17-018-2285
6. Vibaja (VRL-00727) - Kernfield Snickers
7. Aleksi (VRL-10836) - Hallavan Sadunkehrääjä VH18-018-0575
8. Elva (VRL-14586) - Ponipalleron Myrtti
9. Ireth (VRL-03777) - Genheit Alex VH16-115-0008
10. reibili (VRL-10965) - Kekkeruusi
11. ​Aleksi (VRL-10836) - Heljän Hurmos VH18-018-0573
12. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Hongankolistaja VH18-018-0315
13. Jasmin (VRL-12914) - Cappuccino Kern VH18-012-030
14. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki
15. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Tegeirian VH13-026-0034
16. Shannon. (VRL-05645) - S Noiret VH18-003-0170
17. Ireth (VRL-03777) - Jawdar al Namys ox VH18-003-0142
18. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Kuuratassu VH18-018-0577
19. reibili (VRL-10965) - Heippalappu
20. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588
21. Shannon. (VRL-05645) - BT Anastasia VH17-003-0145
22. Molly (VRL-14516) - Archard du Boux
23. Aleksi (VRL-10836) - Seppeleen Sotaruusu VH17-018-0708
24. ​sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Tumnus VH18-018-1589
25. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Sirmiina VH18-018-1630
26. reibili (VRL-10965) - Pirsketti
27. Kida (VRL-08368) - Kernfield Kassel VH18-027-0088
28. Kida (VRL-08368) - Kernfield Coneflower
29. Ireth (VRL-03777) - Szybki al Namys ox VH18-003-0147
30. Eveliina (VRL-13356) - Niemen Aavikkohaukka VH18-018-1634
31. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Rhyddhad
32. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe
33. Hazel (VRL-14333) - Hautaanlaskija
34. Ireth (VRL-03777) - Aidan Noel VH14-035-0014
35. Molly (VRL-14516) - Aveline Fall
36. Shannon. (VRL-05645) - El Grazcjan MJA VH18-003-0121
37. Eveliina (VRL-13356) - Pyrynpolun Tosikova VH17-018-0013
38. Aleksi (VRL-10836) - Hallavan Tuulikettu VH18-018-0574
39. ​Kida (VRL-08368) - Kernfield Cream Clown
40. Kida (VRL-08368) - Kernfield Bilberry

©2018 Oakhill - suntuubi.com